Projektowanie stron internetowych z wykorzystaniem najnowszych standardów.

Strony internetowe

 

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla różnych podmiotów i branż. Zakres naszych prac jest zawsze dostosowany do potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów.

Odpowiadamy za kompleksową obsługę witryn – od przygotowania projektu internetowego, poprzez jego wdrożenie, aż po opiekę nad istniejącym serwisem. Nie skupiamy się wyłącznie na powierzonych zadaniach. Dla większość klientów jesteśmy doradcą – w zakresie tworzenia, rozbudowy, optymalizacji oraz bezpieczeństwa stron.

Zakres naszych działań:

  • Przygotowanie projektu graficznego oraz struktury strony
  • Przygotowanie treści na stronę internetową
  • Uruchomienie strony oraz jej konfiguracja
  • Szkolenie z obsługi strony internetowej

Tworzymy indywidualny projekt graficzny, dostosowany wyłącznie do Twoich potrzeb - na tym etapie poznajemy sektor oraz specyfikę działalności danej firmy, co ułatwia nam przygotowanie projektu na miarę Twoich oczekiwań.

Zatrudniamy copywriterów, którzy dostosowują teksty na stronie internetowej do jej specyfiki oraz oczekiwań - zarówno przyszłych użytkowników, jak i samego rynku. Tworzone przez nas treści ułatwiają późniejsze działania z zakresu SEO (optymalizacja stron w wyszukiwarkach internetowych).

Tworzone przez nas strony internetowe są dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek, m.in. Chrome, Firefox, Edge, Opera czy Safari.

W ramach projektu szkolimy klientów z obsługi przejrzystego i intuicyjnego CMS (panel do zarządzania treścią na stronie). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się maksymalnie usprawnić jego działanie, co ułatwi pracę na nim nawet początkującym internautom.

strony internetowe

Nasze realizacje

Usiądź wygodnie i poznaj naszych klientów. Zainspiruj się realizacjami i możliwościami.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach


Aby Twoja strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być odnajdywana w wyszukiwarkach internetowych (Google, Yahoo, Bing, itp.) dlatego też bardzo ważnym dla nas czynnikiem jest poprawność kodu źródłowego oraz prawidłowa struktura zawartości tekstowej, aby strona była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych.

 

google
Chrome
firefox
Firefox
edge
Edge
opera
Opera
safari
Safari

Funkcjonalny i wygodny Panel Administracyjny (CMS)


Dbanie o aktualność Twojej oferty na stronie jest konieczne. Jeżeli Twoja strona wymaga ciągłej aktualizacji, zapewniamy system zarządzania treścią (CMS).

Nasz Panel Administracyjny jest przejrzysty, intuicyjny, łatwy w obsłudze i pozwala na tworzenie, edycję i zarządzanie treścią opublikowaną na stronie internetowej przez osoby nie będące informatykami. Możesz więc szybko i łatwo zbudować menu, tworzyć podstrony, wprowadzać treści, tworzyć galerię zdjęć, zarządzać plikami multimedialnymi. Dokonywane zmiany widoczne są natychmiast po ich zatwierdzeniu. Dzięki temu Twoja strona będzie zawsze aktualna, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów finansowych.

 
Nasz Panel Administracyjny cechuje standard:

 

Wiadomości
Galerie zdjęć
Filmy
Sondy

Działania marketingowe i public relations

Nasz zespół posiada szerokie kompetencje poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej komunikacji, zdobywanym na różnych szczeblach i stanowiskach w wielu agencjach oraz firmach. Znamy specyfikę działalności niemalże wszystkich segmentów rynku i branż, z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów PR i kampanii komunikacyjnych.