Projektowanie sklepów internetowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań wspomagających sprzedaż w sieci.

Sklepy internetowe

 

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest budowa sklepów internetowych dla firm oraz osób prywatnych. To co wyróżnia nas na rynku, to funkcjonalność i łatwość w obsłudze naszych e-sklepów, które spełniają najwyższe standardy oraz odpowiadają na aktualne trendy i potrzeby użytkowników.

Zakres naszych działań obejmuje:

  • Przygotowanie projektu graficznego oraz struktury sklepu
  • Opisy produktów do sklepu internetowego
  • Uruchomienie sklepu oraz jego konfiguracja
  • Szkolenie z obsługi sklepu internetowego

Tworzymy indywidualny projekt graficzny, dostosowany do Twoich potrzeb - na tym etapie poznajemy sektor oraz specyfikę działalności danego sklepu, co ułatwia nam późniejsze przygotowanie projektu na miarę Twoich oczekiwań.

Zatrudniamy copywriterów, którzy dostosowują opisy produktów do specyfiki rynku oraz oczekiwań przyszłych klientów. Tworzone przez nas treści ułatwiają późniejsze działania z zakresu SEO (optymalizacja stron w wyszukiwarkach internetowych).

Tworzone przez nas sklepy internetowe są dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek, m.in. Chrome, Firefox, Edge, Opera czy Safari.

W ramach projektu szkolimy klientów z obsługi przejrzystego i intuicyjnego CMS (panel do zarządzania treścią na stronie). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się maksymalnie usprawnić jego działanie, co ułatwi pracę na nim nawet początkującym internautom.

sklepy internetowe

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach


Aby Twój sklep mógł zarabiać, musi być odnajdywany w wyszukiwarkach internetowych (Google, Yahoo, Bing, itp.). Z tego powodu bardzo ważnym elementem projektowania jest optymalizacja sklepu pod kątem SEO, aby dostępne tam produkty były jak najlepiej "widziane" przez roboty wyszukiwarek internetowych.

 

google
Chrome
firefox
Firefox
edge
Edge
opera
Opera
safari
Safari

Funkcjonalny i wygodny Panel Administracyjny (CMS)


Nasz Panel Administracyjny, służący do zamieszczania treści i produktów jest przejrzysty, intuicyjny i bardzo łatwy w obsłudze. Z jego pomocą bez problemu samodzielnie uruchomisz internetowy biznes. To jednak nie koniec. Udzielamy gwarancji i oferujemy darmową pomoc techniczną przez cały okres istnienia sklepu.

Nasze oprogramowanie sklepu internetowego zostało zintegrowane z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż w sieci.
W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać integracje z dowolnym serwisem.

 
Nasz sklep wspierają:
 
przelewy24

Przelewy24
Największy wybór kanałów płatności online. Przelewy i przekazy bankowe, karty płatnicze, systemy ratalne, płatności walutowe bez zbędnego i niekorzystnego przewalutowania, płatności odroczone. Natychmiastowy dostęp do środków i realizacja wypłat.

Bezpieczny sklep


Dla każdego sklepu internetowego instalujemy certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji.

Certyfikat SSL podnosi wiarygodność sklepu. Użytkownik ma pewność, że przegląda wybraną przez siebie stronę, a nie został przekierowany do fałszywej. Gwarantuje bezpieczeństwo wymiany danych. Są one w pełni poufne i zabezpieczone.

Gwarancja i pomoc techniczna


Udzielamy gwarancji i oferujemy darmową pomoc techniczną przez cały okres istnienia strony

gwarancja

GWARANCJA

ponad 10 lat doświadczeń
pomoc techniczna

POMOC TECHNICZNA

przez 7 dni w tygodniu
bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

codzienna kopia zapasowa